O mnie Iwona Tyburska radca prawny


Będąc Radcą Prawnym stale podnoszę swoje kwalifikacje i pogłębiam wiedzę w obszarach, w których się specjalizuje. Dla moich klientów jest to gwarancja załatwienia ich indywidualnych spraw w sposób rzetelny i na najwyższym poziomie.

Zdobyte doświadczenie zawodowe i wiedza zapewniają wysoki standard świadczonych usług. Praca prawnika to nie tylko stosowanie prawa, ale jednocześnie słuchanie i rozumienie osób, które przychodzą do kancelarii po pomoc. Moje podejście do drugiego człowieka cechuje zaangażowanie i zrozumienie co w efekcie przekłada się na rozwiązane sprawy i Państwa zadowolenie.

Honorarium za świadczone usługi każdorazowo jest ustalane indywidualnie, a przed podjęciem prowadzenia sprawy, zawsze jest przedstawiona klientowi szczegółowa informacja o możliwości pomyślnego zakończenia sprawy.

Cenię czas moich klientów dlatego zachęcam do kontaktu zarówno osobistego w Kancelarii jak również telefonicznego, adresu poczty elektronicznej oraz formularza na dole strony internetowej. Jeśli pytanie dotyczy prawa na pewno otrzymacie Państwo odpowiedź. Aby ułatwić dotarcie do informacji szczegółowych przygotowałam zakładki dla firm i dla osób prywatnych. Serdecznie zapraszam.